Aktualności - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Plakat spotkania "Z dziennika profilaktyka"

Co jeść, kiedy dowiadujemy się o chorobie onkologicznej? Jak modyfikować jadłospis podczas terapii i po jej zakończeniu? Jakie potrawy sprzyjają rekonwalescencji? Odpowiedzi na te i podobne pytania poznać będzie można podczas kolejnej edukacyjnej porady zdrowotnej z cyklu „Z dziennika profilaktyka” w Mościckim Centrum Medycznym.

seanse w planetarium

Chętni wciąż mogą zapisywać się na zajęcia w planetarium. Seanse zaplanowano w najbliższy weekend, 20 i 21 kwietnia w Pasażu Odkryć. Do wyboru będzie kilka lekcji tematycznych.

wystawa Kingi Nowak

W Biurze Wystaw Artystycznych w Pałacyku Strzeleckim pojawi się nowa wystawa „Equinox” autorstwa Kingi Nowak. Zbiór obrazów i obiektów będzie dostępny dla koneserów sztuki od 21 kwietnia do 23 maja. Otwarcie zaplanowano na godzinę 15.

Piłka do piłki nożnej

Podczas trzeciego kwietniowego weekendu największe zainteresowanie tarnowskich kibiców męskiej piłki nożnej w wykonaniu seniorskim towarzyszyć będzie derbowemu pojedynkowi pomiędzy Tarnovią i Metalem. Na swoim boisku zaprezentuje się także drugi zespół Unii Tarnów.

Przyjdź na wybory

19.04.2024, 12:27
wybory samorządowe w Tarnowie

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Tarnowianie wybiorą nowego włodarza miasta.

Plakat wystawy grafiki w Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie

W poniedziałek, 22 kwietnia, w galerii Liceum Sztuk Plastycznych przy ul. Westwalewicza 6 w Tarnowie odbędzie się wernisaż wystawy prac pracowników Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Początek o godz. 11.20.

weekendowe

Okazja do zakupów na bazarku i targu, koncert, a także spektakl z gwiazdami z małego ekranu - między innymi takie atrakcje czekają na mieszkańców w ten weekend w Tarnowie. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wydarzeń na najbliższe kilka dni.

plakat wydarzenia

W najbliższy czwartek, 25 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Mamoteka”. Rozpocznie się o godz. 17:30 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej.

Plakat Klubu Literackiego "Zielony Zakątek"

Klub Literacki „Zielony Zakątek”, działający przy filii nr 18 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie (ul. Romanowicza 38 b), zaprasza na spotkanie „Polska – misja niemożliwa”.

Żużlowiec Unii Tarnów

Jutro (sobota, 20 kwietnia) o godz. 14 na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach rozpocznie się mecz drugiej kolejki Krajowej Ligi Żużlowej. Rywalem Unii Tarnów będzie w nim Polonia Piła, której menedżerem jest 22-krotny mistrz świata, Duńczyk Hans Nielsen. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Canal+ Sport 5.